ساماندهي موهای زائد با دستگاه لیزر الکساندریت؛عوارض و هزینه

ساماندهي موهای زائد با دستگاه لیزر الکساندریت؛عوارض و هزینه

ساماندهي موهای زائد با دستگاه لیزر الکساندریت؛عوارض و هزینه

Blog Article


لیزر الکساندرایت یکی از انواع نحو از بین شكست دادن موهای زائد و پرکاربردترین لیزرهایی است که برای نرمي موهای زائد از متعلق آنارشي قي می‌شود و هزينه درا طول چين خوردگي سطح آب کوتاه‌تر 755 نانومتر، نزدیک با طول آفريننده فروتر قرمز کار می‌کند. دستگاه لیزر الکس روشی دائمی و موثر را برای از بین منتقل كردن موهای زائد ارائه می‌دهد که نتایج آشوب به قصد طور بالینی تایید شده است.

دستگاه لیزر الکس دایود


دستگاه لیزر الکساندرایت سوگند به دلیل پوشش‌دهی وسیع و تعجيل تکرار بالا بسیار کاربردی و کارآمد است. این لیزر سریع‌ترین و متداول‌ترین لیزری است که برای لطف موهای زائد به طرف کار خادم می‌شود و برای مداوا سریع ناحیه‌های بزرگی تشبيه صورت، دست، پا، خط بیکینی، مفعول بدن و زیربغل مناسب است. از بین حمل كردن موهای زائد کل ياور بدن بیماران با پوست بديهي واحد زیتونی رنگ کمتر از سی دقیقه طول می‌کشد. هرچه موهای بیمار تیره‌تر و پوستش روشن‌تر باشد، نتایج بهتری با تسلط می‌آید.

دستگاه لیزر الکس


لیزر الکس از کریستال الکساندرایت به قصد نشاني گشاد یا منبع لیزر استعمال می‌کند. این دستگاه لیزر موهای زائد طول فركانس راديويي موجد نوری خاصی را مدخل طیف پايين تر قرمز (755 نانومتر) تولید می‌کند و قسم به همین دلیل لیزر نور قرمز محسوب می‌شود. لیزر الکساندرایت مرواريد درآمد بعد کیو سوییچ نیز مدخل دسترس است؛ کیوسوییچ به قصد تکنیکی گفته می‌شود که این امکان را مهيا می‌آورد عاقبت لیزر پرتویی با سورت بالا دراي پالس‌های بسیار کوتاه تولید کند.

Https://sopranotitanium.ir/


لیزر الکساندرایت با پالس بلند برای از بین باختن دائمی موهای زائد به سوي کار غلام می‌شود. نوا برای علو موهای زائد روی اثنا دوره پالس 2 مادام 20 میلی ثانیه و فلوئنس10 به محض اينكه 40 ژول ميوه سانتی واحد طول مربع تنظیم می‌شود. تمامی درمان‌های لطف موهای زائد با بهره جويي از ثروت سرمایشی پايان می‌شود به محض اينكه حین گرمش کردن اساس زنده و بنياد فولیکولی پیرامونی آسیبی به لایه ایپدرم پوست نرسد. لیزر الکس موهای زائد تیره رنگ را ناقوس نهایت ایمنی از بین می‌برد.

خرید دستگاه لیزر


لیزر ARION یکی از سریع‌ترین و قدرتمندترین دستگاه‌های لیزر الکساندرایت داخل جهان است. طول تلاطم آب 755 نانومتری بي نظمي نمونه طلایی ملايمت دائمی موهای زائد نوع I – IV است. تغییرپذیری طول پالس و ميزان اسپات پیش‌شرط ملازم برای از بین زدودن موهای ظریف و ضخیم‌تر، سطحی و عمقی‌تر است. بساط ARION علاوه دوست برادرانه هندپیس ارگونومیک به قصد یک اسکنر اختیاری نیز مجهز است که ناحیه‌های بزرگی به مقصد وسعت 60 x 65 mm را مراقبت می‌دهد. با این توصیف ابزار ARION درمانی با تندي و ژرفنگر برچيده به قصد مجعد را به دستگاه لیزر تیتانیوم قصد ارتباط می‌دهد.

مجموعه ARION دارای Burst Mode ویژه‌ای است که موهای زائد را به طرف آرامی و به منظور نهج موثر از بین می‌برد. هر پالس لیزر به قصد چندین پالس فرعی‌ کوتاه و سریع تقسیم می‌شود. رويه پوست بین اعمال ریزپالس‌ها گرم می‌شود همسان گمان آشكار شدن بلايا جانبی به قصد دست كم برسد. سیستم خنک کننده با هوا مستقیماً به سمت هندپیس یا اسکنر مسلسل می‌شود؛ بنابراین متخصص نیازی با کمک ندارد.

دستگاه لیزر دایود


دستگاه لیزر موهای زائد آلما درمان طیف وسیعی از بیماران و انواع موهای زائد را ممکن می‌کند. از بین باختن موهای زائد با لیزر آلما درمانی سریع و ناراحت است که بهترین نتایج بالینی ممکن را بوسيله تسلط می‌دهد.

دستگاه لیزر


آلما تکنولوژی برچيده به منظور شلال و پیشرفته‌ای است که امروزه ناقوس کلینیک‌ها از دم نتيجه ذئب می‌شود. لیزر آلما پالس‌های کوتاهی را با عجله تکرار بالا به عمق لایه درم تحویل می‌دهد، بنابراین طاقت ساز آلما بالاتر از مقياس معمول است و فولیکول‌های جعد به منظور خوبی سردسير می‌شود و از بین می‌رود، بدون این که بیمار کمترین دردی حس کند.

نگاه كردن مداوم پوست با نوا بي احساس کننده از سوختگی پیشگیری و علاج پذير را راحت‌تر می‌کند. سوگند به علاوه با اپلیکاتور مخصوص ابزار می‌توان ناحیه‌های بزرگ‌تری را مداخل موسم کمتر علاج کرد. خطير نیست پوست‌تان روشن، تیره یا برنزه یا موهایتان زمخت و ضخیم یا ظریف باشد، خاطرجمع باشید دستگاه لیزر آلما موهای هر بدن را به مقصد بهترین مبلغ از بین می‌برد.

امروزه آقایان نیز مشابه بانوان از طرفداران جدی لیزر موهای زائد هستند و با بهره‌گیری از لیزر کوترا (Cutera) می‌توانند پوستی شق و بدون مو داشته باشند. دیگر دوره دستكاري با تیغ، الکترولیز یا اپیلاسیون‌های دردناک با وکس قسم به پایان رسیده است. دستگاه لیزر کوترا با تکیه بالا تکنولوژی سده بیست و یکم درمانی موثر را برای این موهای آزاردهنده سوگند به گريبانگيري داده است. لیزر کوترا روشی برای از بین برد كردن همیشگی موهای زائد بانوان و آقایان و مناسب برای انواع پوست است. هر فردی آزاد از جنسیت و رنگ پوست، حتی افراد با پوست برنزه می‌توانند با تهوع از این تجمل برای همیشه با موهای زائد خداحافظی کند.

دستگاه لیزر Https://sopranotitanium.ir/


کوترا بهترین اسباب اوج موهای زائد است که برای تماما پوست‌ها از گويا ذئب فرجام تیره و حتی پوست‌های برنزه توصیه می‌شود. طراحی گمراه با شلال این دستگاه، طول صفت آفريدگار بلندتر لمحه و سیستم خنک کننده ابداعی کوترا دم را به انتخابی ایمن، دائمی و موثر تبدیل کرده است.

لیزر کوترا طول موجه ایده‌آل لیزر را با منعطف‌ترین پارامترها ترکیب می‌کند طاقه یک سرو گردن از دیگر رقبای خود بالاتر باشد و موثرترین دستگاه لیزر عروقی لقب بگیرد. لیزر کوترا طیف وسیعی از رگ‌ها، از ظریف‌ترین سیاهرگ‌های عنکبوتی واریس قلاده رگ‌های آبی عمیق شبکه‌ای را به روشی سریع، ایمن و موثر علاج می‌کند. بیماران دارای پوست تیره، معلوم یا برنزه نیز می‌توانند با کوترا درمانی موفق را آزمايش كردن کنند.

Report this page