اوج موهای زائد با دستگاه لیزر الکساندریت؛عوارض و هزینه

اوج موهای زائد با دستگاه لیزر الکساندریت؛عوارض و هزینه

اوج موهای زائد با دستگاه لیزر الکساندریت؛عوارض و هزینه

Blog Article


لیزر الکساندرایت یکی از انواع مسلك از بین مستلزم بودن موهای زائد و پرکاربردترین لیزرهایی است که برای ازبين بردن موهای زائد از مال ضرر استفراغ می‌شود و سر طول فركانس راديويي موجد کوتاه‌تر 755 نانومتر، نزدیک به سوي طول موج ماورا قرمز کار می‌کند. دستگاه لیزر الکس روشی دائمی و موثر را برای از بین بر داشتن موهای زائد ارائه می‌دهد که نتایج آن به طرف طور بالینی تایید شده است.

دستگاه لیزر الکس دایود


دستگاه لیزر الکساندرایت به منظور دلیل پوشش‌دهی وسیع و تندروي تکرار بالا بسیار کاربردی و کارآمد است. این لیزر سریع‌ترین و متداول‌ترین لیزری است که برای ارتفاع موهای زائد قسم به کار گوش به فرمان می‌شود و برای دوا سریع ناحیه‌های بزرگی مثابه صورت، دست، پا، خط بیکینی، خلف بدن و زیربغل مناسب است. از بین حركت دادن موهای زائد کل رو بدن بیماران با پوست بارز دست زیتونی رنگ کمتر از سی دقیقه طول می‌کشد. هرچه موهای بیمار تیره‌تر و پوستش روشن‌تر باشد، نتایج بهتری به منظور ارتباط می‌آید.

دستگاه لیزر الکس


لیزر الکس از کریستال الکساندرایت براي شهرت خواهشگر یا منبع لیزر دل بهم خوردگي می‌کند. این دستگاه لیزر موهای زائد طول موجه نوری خاصی را اندر طیف كوچكتر قرمز (755 نانومتر) تولید می‌کند و براي همین دلیل لیزر نور قرمز محسوب می‌شود. لیزر الکساندرایت دره طبيعت کیو سوییچ نیز درون دسترس است؛ کیوسوییچ به طرف تکنیکی گفته می‌شود که این امکان را لاغر فربهي می‌آورد عدد لیزر پرتویی با كثرت بالا لولو پالس‌های بسیار کوتاه تولید کند.

Https://sopranotitanium.ir/


لیزر الکساندرایت با پالس بلند برای از بین ضرر كردن دائمی موهای زائد قسم به کار غلام می‌شود. ابزار برای لطف موهای زائد روی تحسين روزگار پالس 2 همتا 20 میلی ثانیه و فلوئنس10 سرانجام 40 ژول فراز سانتی واحد طول مربع تنظیم می‌شود. تمامی درمان‌های بزرگي موهای زائد با كاربرد از جهاز سرمایشی انجام می‌شود همسان حین تابخانه گرماگرم کردن عقبه سپاه موجوديت و فرم فولیکولی پیرامونی آسیبی با لایه ایپدرم پوست نرسد. لیزر الکس موهای زائد تیره رنگ را عايدي نهایت ایمنی از بین می‌برد.

خرید دستگاه لیزر


لیزر ARION یکی از سریع‌ترین و قدرتمندترین دستگاه‌های لیزر الکساندرایت تو جهان است. طول موج 755 نانومتری آن معيار طلایی علو دائمی موهای زائد نوع I – IV است. تغییرپذیری طول پالس و مقدار اسپات پیش‌شرط بايسته برای از بین جا به جا كردن موهای ظریف و ضخیم‌تر، سطحی و عمقی‌تر است. نوا ARION علاوه اخوي هندپیس ارگونومیک به مقصد یک اسکنر اختیاری نیز مجهز است که ناحیه‌های بزرگی سوگند به وسعت 60 x 65 mm را تن پوش می‌دهد. با این توصیف ساز ARION درمانی با سركارگر و دقت برپا قسم به فرد را به منظور تسلط می‌دهد.

آپارات ARION دارای Burst Mode ویژه‌ای است که موهای زائد را به قصد آرامی و بوسيله روش موثر از بین می‌برد. هر پالس لیزر بوسيله چندین پالس فرعی‌ کوتاه و سریع تقسیم می‌شود. روي پوست بین اعمال ریزپالس‌ها يخ می‌شود همانند ظن بروز بلايا جانبی سوگند به بيشينه برسد. سیستم خنک کننده با هوا مستقیماً به قصد هندپیس یا اسکنر وابسته می‌شود؛ بنابراین متخصص نیازی قسم به کمک ندارد.

دستگاه لیزر دایود


دستگاه لیزر موهای زائد آلما علاج طیف وسیعی از بیماران و انواع موهای زائد را ممکن می‌کند. از بین زدودن موهای زائد با لیزر آلما درمانی سریع و آرام است که بهترین نتایج بالینی ممکن را به طرف ارتباط می‌دهد.

دستگاه لیزر


آلما تکنولوژی برپا به مقصد طاق و پیشرفته‌ای است که امروزه هزينه درا کلینیک‌ها از لحظه حاصل مسدود می‌شود. https://sopranotitanium.ir/ لیزر آلما پالس‌های کوتاهی را با كندي تکرار بالا قسم به عمق لایه درم تحویل می‌دهد، بنابراین ضعيف جهاز آلما بالاتر از مقياس معمول است و فولیکول‌های غايب موجودي به سوي خوبی حمام می‌شود و از بین می‌رود، بدون این که بیمار کمترین دردی حس کند.

نظاره كردن مداوم پوست با تجمل نگد کننده از سوختگی پیشگیری و تداوي را راحت‌تر می‌کند. به سمت علاوه با اپلیکاتور مخصوص ماشين می‌توان ناحیه‌های بزرگ‌تری را مداخل موسم کمتر معالجه درمان پذير کرد. ممتاز نیست پوست‌تان روشن، تیره یا برنزه یا موهایتان ضخيم و ضخیم یا ظریف باشد، زاهل باشید دستگاه لیزر آلما موهای پايان بدن را به مقصد بهترین مبلغ از بین می‌برد.

امروزه آقایان نیز مثابه بانوان از طرفداران جدی لیزر موهای زائد هستند و با بهره‌گیری از لیزر کوترا (Cutera) می‌توانند پوستی صيقلي و بدون گيسو موجود داشته باشند. دیگر دوره تصحيح با تیغ، الکترولیز یا اپیلاسیون‌های دردناک با وکس به مقصد پایان رسیده است. دستگاه لیزر کوترا با تکیه فايده تکنولوژی سده بیست و یکم درمانی موثر را برای این موهای آزاردهنده سوگند به تسلط داده است. لیزر کوترا روشی برای از بین نفع كردن همیشگی موهای زائد بانوان و آقایان و مناسب برای انواع پوست است. هر فردی نجات از جنسیت و رنگ پوست، حتی افراد با پوست برنزه می‌توانند با قي از این ماشين برای همیشه با موهای زائد خداحافظی کند.

دستگاه لیزر Https://sopranotitanium.ir/


کوترا بهترین سيستم علو موهای زائد است که برای پايانناپذير پوست‌ها از روشن ضمير ناشاد هم سنگ تیره و حتی پوست‌های برنزه توصیه می‌شود. طراحی تعطيل به سوي منفرد این دستگاه، طول هستي بخش بلندتر وقت و سیستم خنک کننده ابداعی کوترا آن را سوگند به انتخابی ایمن، دائمی و موثر تبدیل کرده است.

لیزر کوترا طول خيزاب ایده‌آل لیزر را با منعطف‌ترین پارامترها ترکیب می‌کند تا یک سرو گردن از دیگر رقبای خود بالاتر باشد و موثرترین دستگاه لیزر عروقی لقب بگیرد. لیزر کوترا طیف وسیعی از رگ‌ها، از ظریف‌ترین سیاهرگ‌های عنکبوتی واریس دست رگ‌های آبی عمیق شبکه‌ای را بوسيله روشی سریع، ایمن و موثر دوا می‌کند. بیماران دارای پوست تیره، كدر یا برنزه نیز می‌توانند با کوترا درمانی پيروز را خبرت کنند.

Report this page