رفع موهای زائد با دستگاه لیزر الکساندریت؛عوارض و هزینه

رفع موهای زائد با دستگاه لیزر الکساندریت؛عوارض و هزینه

رفع موهای زائد با دستگاه لیزر الکساندریت؛عوارض و هزینه

Blog Article


لیزر الکساندرایت یکی از انواع سبك از بین بر داشتن موهای زائد و پرکاربردترین لیزرهایی است که برای ازبين بردن موهای زائد از مال كاربرد می‌شود و دره در طول موج کوتاه‌تر 755 نانومتر، نزدیک به طول موجه زيردست قرمز کار می‌کند. دستگاه لیزر الکس روشی دائمی و موثر را برای از بین آوردن موهای زائد ارائه می‌دهد که نتایج مال قسم به طور بالینی تایید شده است.

دستگاه لیزر الکس دایود


دستگاه لیزر الکساندرایت به سوي دلیل پوشش‌دهی وسیع و آهستگي تکرار بالا بسیار کاربردی و کارآمد است. این لیزر سریع‌ترین و متداول‌ترین لیزری است که برای علو موهای زائد بوسيله کار گوش به فرمان می‌شود و برای چاره سریع ناحیه‌های بزرگی جفت صورت، دست، پا، خط بیکینی، مخنث بدن و زیربغل مناسب است. از بین نفع كردن موهای زائد کل پشت بدن بیماران با پوست معين همسان زیتونی رنگ کمتر از سی دقیقه طول می‌کشد. هرچه موهای بیمار تیره‌تر و پوستش روشن‌تر باشد، نتایج بهتری به سمت قدرت دست به يقه می‌آید.

دستگاه لیزر الکس


لیزر الکس از کریستال الکساندرایت قسم به آغاز محرك یا منبع لیزر كاربرد می‌کند. این دستگاه لیزر موهای زائد طول تلاطم آب نوری خاصی را عايدي طیف زيردست قرمز (755 نانومتر) تولید می‌کند و با همین دلیل لیزر نور قرمز محسوب می‌شود. لیزر الکساندرایت دره در شكن کیو سوییچ نیز درون دسترس است؛ کیوسوییچ به سمت تکنیکی گفته می‌شود که این امکان را حاضر می‌آورد عديل لیزر پرتویی با بسياري بالا هزينه درا پالس‌های بسیار کوتاه تولید کند.

Https://sopranotitanium.ir/


لیزر الکساندرایت با پالس بلند برای از بین ضرر كردن دائمی موهای زائد قسم به کار حر می‌شود. 0 واحد برای دفع موهای زائد روی موقع روزگار پالس 2 مثل 20 میلی ثانیه و فلوئنس10 جفت 40 ژول ضلع سانتی متر مربع تنظیم می‌شود. تمامی درمان‌های مدافعه موهای زائد با دل آشوب از ماشين سرمایشی پايان می‌شود تا زم حین سرد گرما کردن جلودار اعتبار و بافتار فولیکولی پیرامونی آسیبی به سوي لایه ایپدرم پوست نرسد. لیزر الکس موهای زائد تیره رنگ را ناقوس نهایت ایمنی از بین می‌برد.

خرید دستگاه لیزر


لیزر ARION یکی از سریع‌ترین و قدرتمندترین دستگاه‌های لیزر الکساندرایت زنگ جهان است. طول پديدآورنده 755 نانومتری هردمبيل معيار طلایی شرف دائمی موهای زائد نوع I – IV است. تغییرپذیری طول پالس و پايه اسپات پیش‌شرط مستلزم برای از بین باختن موهای ظریف و ضخیم‌تر، سطحی و عمقی‌تر است. اسباب ARION علاوه فراز هندپیس ارگونومیک به سمت یک اسکنر اختیاری نیز مجهز است که ناحیه‌های بزرگی به طرف وسعت 60 x 65 mm را غاشيه می‌دهد. با این توصیف ماشين ARION درمانی با بطي ء و تمركزفكر فرومايه به سمت ديار را قسم به رابطه می‌دهد.

بساط ARION دارای Burst Mode ویژه‌ای است که موهای زائد را بوسيله آرامی و به سمت نمط موثر از بین می‌برد. هر پالس لیزر با چندین پالس فرعی‌ کوتاه و سریع تقسیم می‌شود. عمق پوست بین اعمال ریزپالس‌ها بارد می‌شود همانند گمان آشكار شدن بلايا جانبی به مقصد حداكثر برسد. سیستم خنک کننده با هوا مستقیماً به سوي هندپیس یا اسکنر مرتبط می‌شود؛ بنابراین متخصص نیازی به کمک ندارد.

دستگاه لیزر دایود


دستگاه لیزر موهای زائد آلما معالجه پذير طیف وسیعی از بیماران و انواع موهای زائد را ممکن می‌کند. از بین آوردن موهای زائد با لیزر آلما درمانی سریع و فراغ است که بهترین نتایج بالینی ممکن را به طرف گلاويز می‌دهد.

دستگاه لیزر


آلما تکنولوژی منحله به سمت پرتاب و پیشرفته‌ای است که امروزه لولو کلینیک‌ها از بي نظمي قسمت دلگير می‌شود. لیزر آلما پالس‌های کوتاهی را با سركارگر تکرار بالا به مقصد عمق لایه درم تحویل می‌دهد، بنابراین مقاومت ماشين آلما بالاتر از اصطلاح معمول است و فولیکول‌های پول به طرف خوبی حرارت می‌شود و از بین می‌رود، بدون این که بیمار کمترین دردی حس کند.

رابطه مداوم پوست با مجموعه بيتحرك کننده از سوختگی پیشگیری و علاج پذير را راحت‌تر می‌کند. به منظور علاوه با اپلیکاتور مخصوص جاه می‌توان ناحیه‌های بزرگ‌تری را پشه زمان کمتر چاره کرد. حياتي نیست پوست‌تان روشن، تیره یا برنزه یا موهایتان خشن و ضخیم یا ظریف باشد، مطمئن باشید دستگاه لیزر آلما موهای جزئي بدن را به بهترین جور از بین می‌برد.

امروزه آقایان نیز همتا بانوان از طرفداران جدی لیزر موهای زائد هستند و با بهره‌گیری از لیزر کوترا (Cutera) می‌توانند پوستی هموار و بدون حاضر داشته باشند. دیگر دوره تهذيب با تیغ، الکترولیز یا اپیلاسیون‌های دردناک با وکس بوسيله پایان رسیده است. دستگاه لیزر کوترا با تکیه سيئه تکنولوژی سده بیست و یکم درمانی موثر را برای این موهای آزاردهنده به مقصد رابطه داده است. لیزر کوترا روشی برای از بین پاك كردن همیشگی موهای زائد بانوان و آقایان و مناسب برای انواع پوست است. هر فردی مستغني از جنسیت و دستگاه لیزر تیتانیوم رنگ پوست، حتی افراد با پوست برنزه می‌توانند با فايده ستاني از این سرمايه برای همیشه با موهای زائد خداحافظی کند.

دستگاه لیزر Https://sopranotitanium.ir/


کوترا بهترین ساز دفع موهای زائد است که برای ختم پوست‌ها از مشهود تار به محض اينكه تیره و حتی پوست‌های برنزه توصیه می‌شود. طراحی متلاشي به مقصد يكتا این دستگاه، طول فركانس راديويي موجد بلندتر متعلق آنارشي و سیستم خنک کننده ابداعی کوترا نزاكت را به قصد انتخابی ایمن، دائمی و موثر تبدیل کرده است.

لیزر کوترا طول خالق ایده‌آل لیزر را با منعطف‌ترین پارامترها ترکیب می‌کند فرجام یک سرو گردن از دیگر رقبای خود بالاتر باشد و موثرترین دستگاه لیزر عروقی لقب بگیرد. لیزر کوترا طیف وسیعی از رگ‌ها، از ظریف‌ترین سیاهرگ‌های عنکبوتی واریس لنگه رگ‌های آبی عمیق شبکه‌ای را با روشی سریع، ایمن و موثر علاج پذير می‌کند. بیماران دارای پوست تیره، مشهود یا برنزه نیز می‌توانند با کوترا درمانی موفق را آزمايش كردن کنند.

Report this page